Asistent/asistentka ředitele

Do moderního stomatologického centra hledáme asistenta/asistentku ředitele se zaměřením na vedení projektů.

Popis práce a požadavky

Co vás čeká

  • Vedení projektů od dlouhodobých (rekonstrukce budovy pro novou ordinaci) přes krátkodobé (zavádění nového CRM software) až po operativu (péče o služební vozy).
  • Zajímavá práce v milém mladém kolektivu.
  • Příjemné pracovní prostředí firmy, kde se všechno točí kolem klientů.
  • Rozmanitá práce s velmi flexibilní pracovní dobou.

Koho náš ředitel hledá

MDDr. Lukáš Kaloš o nové pozici říká:

„Ze všeho nejvíc mě baví péče o pacienty přímo u stomatologického křesla. Mám ale jasnou představu ohledně expanze společnosti, na jejíž realizaci mi nezbývá dostatek času. Uvítám vedle sebe člověka, který dá projektům řád a dotáhne všechno až do konce.“

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Výborné organizační schopnosti
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • VŠ výhodou, nikoli podmínkou
  • Předchozí zkušenosti s řízením projektů, produkční prací nebo jinou organizační činností
  • Musíte být aktivní řidič, budete často řídit služební vůz.
  • Velkou část práce lze zvládnout i z domova. Pozice je vhodná i pro rodiče.

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci na plný úvazek. V odůvodněných případech je možné domluvit se na částečném úvazku.
  • Dlouhodobé zaměstnání
  • Mzda podle zkušeností a vzdělání
  • Slevy na stomatologická ošetření
  • Stravenky
  • Rehabilitace
  • Laptop a mobilní telefon
  • Služební auto a neomezený telefonní tarif i pro soukromé účely
  • Práce na Praze 4 přímo na lince metra C

Jsme firma zaměřená na minimalizaci našeho negativního dopadu na životní prostředí. Podporujeme koncept trvale udržitelného rozvoje.

Zajišťujeme maximální možnou ochranu zaměstnanců před nákazou COVID-19.

Co vás čeká, když na inzerát odpovíte

Přečteme si každý zaslaný životopis, motivační dopis a seznam referencí.

Všem uchazečům odpovíme.

Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Kontaktujte nás

    Adresa
    Kischova 1732/5
    140 00 Praha 4

    Adresa